19 °C
Как се различава сисадмин от обикновения човек? Обикновения при звънене на вратата пита "Кой е?", а сисадмина- "login: _"
- Опитай след препиване с концентрат,да се съвземаш с бира? - След снощния запой,вече съм на осма бира,но не се получава.