27 °C
(чуто в една кръчма на 05.11) Дълго мислих дали да не гласувам. Накрая си изрязах ноктите на краката и отидох да пия бира....
Полицай поучава задържан: - Как не ви е срам, пиян да отидете в театъра? - Разберете, аз трезвен не бих влязъл.