17 °C
Студент закъснява за лекция и професора му се кара: - Срамота! Не си ли бил в казармата, да се научиш на точност! - Бил съм. - И какво казваше там старшината като закъснееш за строя? - Казваше "Здраве желаем, господин лейтенант".
- Обичаш ли туршия? - Не, не мога да я ям. - Защо? - Главата ми не влиза в буркана. А и да влезе, ми люти на очите.