18 °C
Защо старите моми ходят с черни поли? За да не осветят лентата..
ЕДИН СУМИСТ СЕ ПИТА.ЭАЩО БАЛИРИНИТЕ ХОДИЯТ НА ПРЪСИ ЭАЩО ПРСТО НЕ ВЭЕМАТ ПО-ВИСОКИ БАЛЕРИНИ.