28 °C
Говорят си двама в килията: - Ти за какво лежиш? - За нищо. - Всеки така разправя. - Ама аз наистина за нищо!Откраднах портфейл,в който нямаше нищо!
Звъни телефона. Малкия син вдига: - Ало... Татко ли? Кой го търси? Шефа му ли? А кой? Стария козел или пълния идиот?