27 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
Като неконсервативен мъж не виждам нищо страшно в това една да седне зад волана, разбира се стига да не кара.