21 °C
Влиза един мъж в супера и казва на продавача: - Бихте ли ми дали "Книгата за похвали"! - Нямаме такава и не сме и имали. Похвали още никой не е писал за нас! - Тогава направете, моля! Тъща ми се натрови с вашите колбаси!
- Често ли се карате с жена си? - Въобще не се караме! - Как така? - Направо се бием!