18 °C
- Имал ли си такова чувство, когато купиш нещо уж ненужно, но на душата ти е едно такова приятно от това, че го имаш. - Аз така се ожених!
- Ще идеш ли до магазина да ми купиш сок? - Добре, "степ" ли да взема? - Как с мен, ма?! Сама ще си ходиш!