28 °C
Когато бях дете, всяка вечер се молех за ново колело. След това разбрах, че Бог не работи така, затова си откраднах колело и го помолих за прошка."
Учителката: - Иванчо, сам ли написа домашното си? - Да, госпожо! Ако някъде има грешки, те са на баща ми.