20 °C
Знаете ли, че сегашното(40-тото) Народно събрание е гласувало 64 процента от приетите от него закони при липса на кворум (т.е. незаконни закони:-) (информация излъчена по Канал 1 на 13.12.2006)
- Застреляйте го, че да не се мъчи. - Докторе! Ние сме частна клиника, а не държавна, тук така не може.