27 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
Питат Иванчо: - Какво мислиш за 2000 година? - Че е една двойка с три нули отзад!