16 °C
- Иванчо, защо носиш обувки с три размера по-малки от колкото трябва? - Знаеш ли? Жена ми е грозна, немарлива и готви лошо. Синът ми е лош ученик. Тъщата е голяма досадници и крещи постоянно. Единствената ми радост в живота е когато вечер си събувам обувките.
Дете в Сандански се радва: -Яле га Катеричката! -Не се казва "яле га", казва се "Ето га" -поправя го с шамар майка му.