18 °C
Между приятелки: - Как изкара Нова година? - Като подарък... - ??? - Цялата нощ лежах под елхата...
Никога не пиши пиян във форум, освен ако не си модератор! Утре ще съжаляваш, а да изтриеш няма да можеш.