19 °C
Майка разказва на детето си: - Имало едно време цар... - Мамо! Мамо, ами царица? - Не сме стигнали до там. Но щом искаш да знаеш - избягала с готиния рицар.
За кой Дучето ще се ожени? - Как закой бе за онази свиня.....-За коя свиня бе? - Как за коя бе за свинята ЦСКА!!!!!!!!