19 °C
Компютърен програмист отива сутринта в офиса. Колегата му го пита: - Защо си толкова тъжен? Еми как няма да съм тъжен! Снощи написах една нова програма, много хубава и приложима. - Еми, това е много добре ама кажи защо си толкова тажен? - Еми защо, защото заспах на "Backspace"
В кръчмата: - Кажи сега, приятел, какво ще пиеш ? - Нищо не искам. - Добре-е-е. Сега ти ме питай ...