29 °C
Отишъл Зайо Байо в един магазин за ел. уреди и попитал: - Добър ден! Круши имате ли? - Не, нямаме! На следващия ден пак отишъл: - Добър ден! Круши имате ли? - Не, нямаме! Но ако дойдеш още веднъж ще ти закова лапите с пирони за масата! Но на следващия ден Зайо пак отишъл, влязъл предпазливо и попитал: - Извинете пирони имате ли? - Не! - А круши?
Час по вероучение. - Стани, Петърчо и ни кажи какъв трябва да бъде човек, за да отиде в Рая? - Мъртъв, господине!