20 °C
Знаете ли, че сегашното(40-тото) Народно събрание е гласувало 64 процента от приетите от него закони при липса на кворум (т.е. незаконни закони:-) (информация излъчена по Канал 1 на 13.12.2006)
- Жена ми ме заряза и ме остави без една стотинка... - И моята ме остави без стотинка, но не си тръгна гадината...