22 °C
- Защо си толкова тъжен? - Тъжен ли? По-скоро в див ужас съм! - От какво? - Идвам от гара да посрещам жената, а тя не дойде. Страхувам се, че може да си е вкъщи още от вчера!
Глупостта е като смъртта: мъртвия не осъзнава, че е мъртъв, но другите страдат от това.