22 °C
Здравей! Здравей! Как си? Нормално, а ти? Добре. Странно...
Буди се Генко с тежък махмурлук, гледа на стената надпис: "УТРЕ НЯМА ДА ПИЯ!" И си мисли: Слава Богу, че не днес!"