27 °C
Задават въпрос на третокласник,вундеркинг - Какъв искаш да станеш, като пораснеш? - Пожарникар или бодигард! - Защо? - По-лесно се става кмет !
Никога не съжалявайте за това което сте направили, а за това което не сте.