18 °C
- Славчо, защо велосипедистите са с ръкавици с отрязани пръсти? - Как защо?! За да им е по-лесно да си бъркат в носа.
Надпис в маршрутка: "Пътници, не пречете на шофьора, молете се мълчаливо!"