27 °C
(чуто в една кръчма на 05.11) Дълго мислих дали да не гласувам. Накрая си изрязах ноктите на краката и отидох да пия бира....
Странно...Цяла година никой не ми връзва,а на първи март ще се изтрепят (rofl)