17 °C
Един от новите катаджии-медицинските сестри спира шофьор и го пита: - Аптечка имате ли? - Да! - Пожарогасител? - Да! - Триъгълник? - Да! - Сливици? - Не, извадени са ми. - 20 лева глоба!
- Здравей! Как е? - Защо питаш, и ти живееш в България...