18 °C
- Дядо, дядо, а ти бил ли си комунист? - Бил съм, дядовото. - Ама убеден комунист ли си бил или си бил комунист с отвращение? - Единият май беше убеден. Но и двамата ги бих с удоволствие!
От ГЕРБ обещаха, че ще е по-добре...ама не този мандат.