27 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
Приликата между картите и секса: И при двете ако нямаш добър партньор срещу себе си, трябва да имаш добра кака ;)