21 °C
Блондинка купува морско свинче от зоомагазина. Продавачът я съветва къде е по-добре да се държи: - Препоръчително е в аквариум да се държи, отколкото в клетка. На другия ден блондинката идва пак и тъжно пита: - Сложих го в аквариум, поплува - поплува малко и се пусна на дъното. А с какво да го храня като се събуди?
На който и да кажа, че съм ходил с жената на театър, не ме пита "На коя пиеса?", ами "Какво си се издънил?"