25 °C
Продавач на вестници на Централна гара вика: - Няма Стандарт, няма Демокрация, няма Пари... Остана само Труд и Капитал!
Гледайки новините - всичко е толкова зле на този свят, че се съмняваш че още си жив и мислиш: - Може вече да съм в ада.