24 °C
Късно вечерта две борчета спират да заредят автомобила си на бензиностанция. Бензинджията ги гледа учудено - и двамата са надянали на краката си по няколко презерватива. - Това някаква нова мода ли е? - пита той. - Не бе, просто се пазим. Шефът все ни повтаря да внимаваме с педалите, защото от тях най-често се хващало СПИН.
Мутра в магазин за компютри: - Дай един компютър, ама да не е менте. - "Бял" или "жълт"? - Други цветове нямате ли?