28 °C
Иванчо получил забележка в училище за лошо поведение. Майка му го поучава: - Дръж се прилично! Взимай пример от баща си! - Но той е в затвора!!! - Да, но го пускат за добро поведение...
След като му занесли цветя и бонбони в болницата, ББ възкликна; - Аз цветя и бонбони не режа.