Семейство вечеря в ресторант. На края мъжа плаща сметката, жената пита:
- Може ли да си вземем каквото е останало от вечерята за кучето? а децата:
- Урааааааа ще си имаме куче!
Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало:
- Мамо, какво правят тая кака и тоя батко?
- Ми, кекс.
После видели в зоологическата градина една маймуна...
Една майка била много любопитна, какво прави дъщеря й с приятеля си, когато се затваряли в стаята. Един път вече не издържала и опитала да види през ключалката. Гледа, а там в средата на стаята децата...
Дете пита майка си:
- Мамо, защо ти имаш сини очи и руса коса, тате има сини очи и черна коса, а пък аз съм негърче?
- Ти се радвай, че не лаеш, мами, че какъв купон беше тогава...
- Добър ден, съседе! Надявам се, че моите деца не ви пречат, когато играят във вашата градина!
- Ни най-малко, съседе! Децата на моите приятели са и мои деца!
едно дете се бребирало и видяло майка мо и баща мо да правят секс и детето питало баща си какво правят а бащата казал слагаме крушка а детето казало аааа както и аз ли фкарвах крушка на мама
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва:
- Как беше?
- Както обикновено - пиене, секс...
- Момичета имаше ли?
- Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.
- Тате, тате, искам iPhone 5s!
— Ето ти 20 лева, отиди да се напушиш като нормалните деца.
Малко момче на телефона:
- Ало,нафта имате ли?
- Тука е сладкарницата ,бе,идиот.
- А кисело мляко имате ли?
- Имаме,да!
- А за нафтови печки става ли?
Жена се оплаква на мъжа си:
- Синът ни много се е разхайтил, вслушва се само в мнението на разни идиоти. Ще вземеш ли да поговориш с него?