Мъж и жена карат колите си един срещу друг. В момента на разминаването жената крещи:
- Прасеее!
- Курвааааа! - отговорил мъжът и сам не разбрал как блъснал едно прасе, което стояло на шосето…
Двама се блъскат на пътя. Излизат от колите, оглеждат. По едно време единия вади бутилка уиски и казва:
- Дай да пием по едно…
Другия изпива половината шише на екс и му го връща:
- Ха пийни и ти.
- А,...
Четирима мъже носят един трабант. Среща ги някакъв човек и ги пита:
- За какво носите трабанта? Да не би да се е счупило нещо или нямате бензин?
- Не бе, бързаме…
Мъж така се влюбил в новата си кола, че направо забравил семейството си. Колата обаче се повредила, той я оставил в сервиз и потънал в скръб.
- Не се отчайвай! - утешила го жена му. - Може би в автосе...
След повишаването на глобите за говорене по GSM-а шофьорите спряли да говорят по телефона. Сега те пишат есемеси.
Значи, кара си една мутра новото BMW и спира на един светофар. До него спира някакво невзрачно трабантче. Мутерът го изглежда сърдито, дава газ до дупка и изчезва напред, но на следващия светофар траб...
Баровска кола минава през някакво село и затъва в канавка, пълна с кал.
Минава тракторист, закача я, измъква колата и казва на шофьора:
- 50 кинта!
- Ама защо толкова скъпо?
- Ами да не мислиш че е ле...
Жена в препълнен автобус:
- Господине, моля ви, махнете си ръката от там! Не, не вие. Не, не тази ръка. Не, не от там.
Навалица в автобуса. Някаква жена случайно пипва стоящия наблизо мъж на деликатно място.
- О, извинявайте! - бърза тя да отдръпне ръката си.
- А, не! - казва мъжът. - Аз съм шахматист. В шахмата си им...
- Жена ми с колата е като мълния!
- Много бързо кара?
- Не, все удря дърветата.
Шофоьор на камион карал по магистралата Париж-Лион. Пуснал радиото и чул:
- Внимание, внимание! До всички презони средства по магистрала Париж-Лион. Опасен, най-вероятно луд, водач кара в насрещното д...
Гражданин разглежда автомобилна изложба и бавно и дълго се разхожда сред експонатите.
- Мога ли да ви предложа нещо? - пита един от продавачите.
- О, не, но е толкова приятно да се разхождаш сред тези...
- Какво става? По радиостанцията ти каза, че само един човек е сгазен, а вътре са четирима!
Шофьорът на "Бърза помощ" казва:
- Останалите ги сгазих аз по пътя.
Една жена с много голям бюст кара стар ЗАЗ. Завалява дъжд и тя спира да му сложи чистачките. Минава един пиян и вика:
- Ш-ш-ш другарке, колкото и да го кърмиш Жигули няма да стане.
Попитали Радио Ереван:
- Вярно ли е, че градския транспорт в София
вече е безплатен?
- Все още не - има няколко твърдоглавци, които упорито продължават да си дупчат билетчета.