Две борчета си говорят за компютри:
- Вчера ми показваха как се работи с Windows - казва единят
- Значи разбра как се ползва мишката!
Мутра се връща от офиса у дома. Жена му седи пред телевизора и гледа сапунен сериал.
- Пак ли не е готова вечерята? Това е. Край! Отивам на ресторант!
- Почакай пет минутки скъпи.
- Какво ще успееш да...
Една мутра всяка вечер като си лягала слагала две чаши на нощното скафче, едната с вода а другата празна. Защо?
- Защото през ноща като се събудел можело да му се препие вода ама можело ида не му се п...
Пътува си борче с BMW-то и гледа двама колеги влачат под мишниците трети.
- К`во стана бе, брато?
- Карай, карай, ще се оправим!
- Не бе, да ви помогна, ако трябва!
- Нема страшно, брато. На Пешо му с...
По Витошка храбро крачи новобогаташ с 2 мутри след него. Насреща му - приятел от детството.
- Пешо, кои са тези с теб?
- Дирол и Аквафреш - пазят ми зъбите от сутрин до вечер.
Един борец стои пред внтилатора и си мисли колко бързо лети времето.
Мутра влиза в зоомагазин, и поглежда аквариума с костенурката:
- Колко струва това животно?
- 100 лева - отговаря продавачката. Мутрата се замисля:
- А без кутията?
Катаджии спират мутра и го карат да си отвори багажника. Отваря той, а вътре - "Калашник".
- Кво е тва бе? - пита единия.
- Как кво бе, калкулатор! - казва борецът.
- Бе ти на луди ли ни прайш, бе. Т’...
Три борчета си говорят и единия казал:
- Вчера влизам на дъщерята в стаята и гледам цигари! Аз изобщо не знаех, че тя пуши.
Втория казал:
- Аз вчера влизам на дъщерята в стаята и гледам бутилка водка!...
Син на борче отива на лекар с огромна цицина на главата.
- От какво ви е? - пита докторът.
- От оса.
- Ужили ли ви?
- Не. Татко я уби с бухалката.
Двама борци си говорят:
- Пешо, виж какво пише автора на вестника за нас.
- Ще видиш какво ще пише утре за него...
Мутра придружава шефа си в пустинята. По едно забелязва:
- Ей шефе, тея тука имат много сняг през зимата! Я виж колко пясък са изсипали!
В градската баня:
- Защо стоите под душа с чадър? - питат един борец.
- Забравих си хавлията в къщи.
Един борец не познавал часовника. Един ден едно момче го пита:
- Чичо, колко е часът? Борецът отговаря:
- Рано е да се каже, моето момче.
Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита:
- Абе, защо си седна на сандвича?
- Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от др...