Две приятелки на кафе на девети март:
Как мина празника муци?
Хмм, как, моят ме изръга едно хубаво сутринта за честит празник!
Блазе ти, пък моят мухльо ми подари блузка...
Размишления на дъщерята за мама:
5 години: - "Мама знае всичко".
10 години: - "Мдаа... Мама не знае всичко".
18 години: - "Господи, какво знае мама за живота изобщо?!"
30 години: - "Трябваше да слушам...
- Татко, защо на мъжете не е разрешено да имат по две жени?
- Защото законът защитава гражданите, които не са в състояние да се защитят сами...
Мъж отива на гледачка. Тя му гледа на ръка и казва:
- Жена ти скоро ще умре.
- Това го знам и без теб, кажи ще ме хванат ли???
Собственик на предприятие си приказва със свой приятел:
- Абе, аз на мойте вече 5-ти месец не им давам заплата, а те продължават да идват на работа!
А другият му казъл:
- Че сложи им вход, бе!
- Няма да повярвате - вече осем години съм омъжена, но както и преди обичам само един мъж!
- Провървяло е на мъжа ви!
- Защо пък на мъжа ми? Той даже не го знае.
- Кольо, га бях млад жената като ме погалеше по косата и ми настръхваше фуя. Ся като ме погали по фуя и ми настръхва косата ва.
Дядо лови риба. И изведнъж хваща златната рибка.
- Пусни ме, старче! - казва му тя. - Ще ти изпълня три желания!
- За какво са ми твоите три желания? Аз още след първото заспивам.
Една баба отива на доктор и доктора я пита:
- Кажи бабо каво ти има?
- Ами кракът ме боли.
- То е от годините бе бабо - казва докторът.
- А че той и другият ми крак е на толкова години ама той не ме б...
- Моята тъща ни идва на гости все в един и същ ден, и аз винаги я чакам с нетърпение.
- А кога идва?
- На 29-ти февруари.
Защо умните мъже никога не спят с умни жени?
...защото умните жени никога не дават от първия път , а умните мъже никога не искат втори път
Мъж се събужда и замечтано говори на жена си:
- Скъпа, сънувах прекрасен сън.
- Какво пък толкова сънува, че така се удиви?
- Ами сънувах, че ти подарявам съвсем скромен подарък за рождения ден, а ти...
Решил един да провери жена си, казал й, че отива на работа и се скрил под леглото... Жена му се обадила на любовника си, легнали в спалнята и тя му казала:
- Васко, искам дете от теб...!
- Ти добре ли...
Скъпи дядо коледа,
много бих искал тази година да направиш така че мама и тате отново да се върнат заедно... татко много ми липсва.
Скъпо дете,
какво искаш от мен, да разваля отношенията между татко т...
Разговарят мъж и жена.
- Знаеш ли колко ми се иска да си купим кола, да разгледаме света.
- Този или онзи?