Той: Тръгвам, имаш ли нещо да казваш !?
Тя: Да, по-бързо!!
- Защо не спасихте жена си, когато тя се давеше?
- Аз така и не разбрах, че се давеше - тя си викаше както обикновено.
Ако една жена казва на мъж, че е най-умния, значи тя разбира, че друг такъв глупак няма да намери.
Решавайки кръстословица, мъж попитал съпругата си:
- Кой беше първият мъж, с четири букви?
- Иван.
Пациент към психиатър:
- Докторе, непрекъснато си мисля, че съм звънец - помогнете ми!
- Добре - вземайте от тези таблетки всеки ден по една и ако не ви помогнат позвънете ми.
Мъж отива на кино. Сяда до красива мадама с големи гърди. Въртял, сукал, хванал я за зърното и почнал да го върти като копче. Момичето не издържало и го хванала за пакета и му казала:
- Приятел, с тая...
-Знаете ли какво е доверие?
-Да дадеш на канибал да ти направи свирка.
- Все още ли ме обичаш така безумно, мили мой?
- Да, ти си ми най-скъпото съкровище, мила моя, и затова е крайно време да те закопая някъде.
Щастлив брак - когато гледаш преминаващата покрай теб готина мацка, гледаш, гледаш и си мислиш "Страхотна рокля, трябва да купя такава на жена ми"
Питат малко хлапе дали му харесва новото братче.
- Не ми харесва.
- Защо?
- Ами, има червена кожа и много плаче.
- Че защо не го върнете обратно?
- Няма да го вземат - вече два дни го ползваме...
Жена разправя на мъжа си:
- В живот си съм имала само двама истински мъже...
- Кой е бил първият?
- Абе, и двамата не ги познаваш...
Двама овчари пасат си стадата. Единият вижда порно вестник, подхвърлян от вятъра, взима го зачита и след малко пита другия:
- Брато кво е тва любовна аура бе?
Другият му отговаря:
-От де да знам, ам...
- Скъпа, хайде да направим една ролева игра!
- Хайде! Каква?
- Ти си чистачка, а аз спя.
В гражданското:
- Съгласен ли сте да вземете за съпруга тази жена, да я уважавате и да се грижите за нея до края на дните ви, докато смъртта не ви раздели?
Младоженецът:
- Да.
Булката:
- Йес-с-с!!!
Жена казва на мъжа си:
- Днес развенчах мита за мъжкото превъзходтсво. Сама смених кранчетата в кухнята, при това без да изпивам шест бири, без да псувам, и да тичам три пъти за части.