Семейни

  1. Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал:
    -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, т...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Отиват родителите да работят в града и заръчат на дъщерята всяка седмица да пише по едно писмо какво се е случило.
    - Мамо, тая неделя бяйми на сватба. Бати го бия, мен мъ ебаа. Тая неделя пак има.. ба...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Защо някои мъже присъстват при раждането на децата си?
    - Защото са отсъствали при зачеването им!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Оставих си ноутбука на пода... Баба ми си помислила, че това е кантар...
    Оказа се, че тежи 1200 лева!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Приеми искрените ми съболезнования: вчера купих на жена си пълто от норки!
    - Чудесно, но какво общо имам аз?
    - Днес тя отиде на кафе с твоята жена.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В сьда Айшето води бракоразводно дело, адвокатът й я
    защитава пламенно пред съдиите. Накрая дава думата на Хасан да се защити:
    - Господа съдии, аз няма да ва лъза туи дето го каза Айшето е верно- ибал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Хубаво маце кандидатства за секретарска работа във фирма. Шефът я пита накрая:
    - На предишното място каква заплата получавахте?
    - 300 лв.
    - Тук с удоволствие ще Ви давам 400.
    - С удоволствието там пол...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Жената обидено към мъжа си:
    - Любопитна съм какво би направил, ако те изоставя и се оженя за друг. Няма ли да ти е мъчно?
    - Защо трябва да ми е мъчно за някакъв си кретен,когото въобще не познавам?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Говорят си две приятелки:
    - Аз всеки месец изпитвам множествен оргазъм.
    - Гот ти е на теб. И моят мъж скоро ще почне да получава заплатата си на части.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Понякога имам чувството, че съм излязъл от стаята, но съм оставил пишещата машина да работи сама.Джийн Фаулър

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Баба и дядо. Дядото:
    - Ех, едно време какви цици имаше - бяха като възглавници, а сега са като калъфки!
    А бабата:
    - Да, едно време ти имаше пистолет, а сега само кобурът ти остана!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Разговор между мъж и жена.
    -Той е дебел.
    -Той не е дебел.
    -Той е дебел.
    -Той не е дебел.
    -Той е дебел.
    -Той не е дебел - малка ти е устата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Скъпи, имаш ли мечта?
    - Имах преди.
    - А сега?
    - А сега имам теб.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Възрастен мъж, по повод на съвременната сексуална революция:
    - Аз моето съм си го отстрелял. За тази революция вече нямам патрони.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Дребничък мъж се прибира вкъщи, а жена му в леглото с любовник. Любовникът става от леглото и се оказва същински великан - два метра висок, метър широк. Дребосъкът, вадейки пистолет извикал:
    - Добре...

    Оценка 0 от 0 гласа