Един хваща гаджето си , улисва се по голяма любов , страстта го избива и почва да я съблича гола Започва и тя вика:
-Моля ти са , не не недей ма За К’ва ма мислиш , ма моля те се недей А
-а
-у
-у
-у
-...
- Скъпа, тези цветя са теб!
- Но те са изкуствени.
- Каквито ц*ците, такива и цветята!
Някъде в Йоркшир, лейди и джентълмен правят секс.
-"Скъпи, вътре ли си вече? " - запитва по едно време лейди.
- "Да скъпа" - отговаря джентълменът.
- "... тогава - Ох! "
Ревнива жена прочела съобщенията на мъжа си във Фейсбук и ги харесала с тигана.
Съпругът откарва в болницата, получилата родилни болки съпруга, която е учителка по български. На следващия ден тя му се обажда по телефона:
- Скъпи, толкова съм щастлива! Представи си - мъжки род, м...
Жена се прибира и намира мъжа си в леглото с друга. Мъжът:
- Миче, бързо звъни в полицията, насилват ме!
Сутрин - чай, на обед - леща...
Вечер с гаджето на среща.
Пътували двама мъже в претъпкан градски автобус. Без много да му мисли единия свалил гащите на другия и му го вкарал в дупето. Човекът да не стане за смях се обърнал и го попитал:
- Какво правиш?
- Ми...
Какво става като си потопиш оная работа в рекичката край Чернобил?
- Ядрена бойна глава.
Опитна жена към мъжете:
- Покажете ми мъж, на когото не му става и само ми го дайте за малко. Не може да му стане само на умрял и то след 40-ия ден, защото тогава меракът си отива.
- Скъпа, още ли ми се цупиш? Хайде да се сдобрим!
- Не днес, боли ме главата.
- Скъпи, харесват ли ти косата ми?
- Да, особено в днешната супа!
Влиза един в секс шопа.-Колко струва тази?-пита и посочва надуваема кукла.Сто и петдесет-отвръща млада и симпатична продавачка.Клиентът изумено вдига ръце:-Сто и петдесет!какви са тези цени!Продавачка...
Ако застанеш пред огледалото и видиш, че си с четири ташака, това значи, че врагът не спи и си нападнат, но ако се видиш с шест ташака, това значи, че врагът на твоя враг е твой приятел!
В социологическо проучване питат жените каква професия предпочитат да работят мъжете им. Една от тях отговаря:
- Космонавт.
- Защо?
- Защото по половин година са в командировка, а когато се връщат, ця...