Равноправие е когато жената също може с две свои приятелки да се напие в събота и да се нашляе на воля… И да се върне в неделя по обяд…
А НЕ, когато двамата могат да решават какво мляко да изберат!
Един човек решил да скача от къщата си. Но изведнъж дошъл Дядо Коледа и попитал:
К:Защо ще скачаш?
Ч:Децата много ме изнервят не слушат, не мога да трая повече.
Дядо Коледа го спрял. Щракнал с пръсти...
- Скъпи, как да се облека за днешния коктейл? - пита съпругата.
- Бързо! - отговаря съпругът.
Бисексуална казва на позната:
- Голяма късметлийка е моята приятелка. И мъж любовник има, и жена любовница, и даже вчера са я изнасилили.
- Жена ви със сигурност е красавица?
- Да, а как се досетихте?
- Вие сте истински урод, а децата са симпатични...
Шоуто "Стани богат". Ники Кънчев задава въпроса:
- Коя е любимата поза на жена ви?
Човека казал:
- Може ли да ползвам жокера "обади се на приятел"
Ники Кънчев отговорил:
- По-добре ползвайте другия жо...
Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда.
- Ама вие можете? ! - учуден пита доктора.
- Моторът винаги трябва да работи! - гордо заявява дядката.
След още една го...
РОБЪРТ ФЪЛГЪМ- Когато да се откажеш вече не е решение, половината път към успеха вече е изминат.
Двама дядовци си приказват и единия вика:
- Ееее, Петре, снощи се напиках.
И Петър отговаря:
- Еми Иване, те хората са го казали "От където е текло пак ще тече".
Пич взима момиче на "стоп" посред зима. След километър-два, аварира колата и той излиза да я поправи. Връща се, прибира длани като за молитва и казва:
- Извинете, измръзнаха ми ръцете, бихте ли си отв...
Телефона звъни през ноща. Мъжът:
- Ако е за мен, кажи, че ме няма!
Жената:
- Тук при мен е.
Мъжът:
- Мамка му! Защо го направи?
Жената:
- За мен беше.
Пътува жена в претъпкан автобус. По някое време се сепва и почва трескаво да си рови в чантата и да изброява:
- Яйцата, чадъра, перуката... , ох, всичко е тук.
Пътува, пътува, но тъй като автобуса е...
Малко френско момченце пита баща си:
- Тате, какво е това любов?
Таткото отговаря:
- Сине,... това българите са го измислили - да не си плащат!
Мъж и жена стояли на ръба на една скала и гледали залеза. По едно време мъжът казал:
- Виж скъпа, колко е красиво. Даже има и торнадо, което се движи право към нас!
Мрази! Обичай! Живей!
Бъди човек,
а не човече!
Гори, но никога не тлей!