Мамка му, толкова вкусно сготвих, че сега ще трябва да сготвя още един път за мъжа и децата...
- Връщам се аз от командировка, и какво да видя - вкъщи всички счупени уреди са поправени, ножовете наточени, крана в банята ремонтиран, жената бременна...
Съобщение по SMS на мобилен телефон:
- По радиото казаха, че полицията открила труп на мъж без мозък и с малка пишка. Обади се, щото се притеснявам.
- Каза ли у вас, че ти писах двойка?
- Да, госпожо.
- А вашите какво казаха?
- Нищо, тях ги нямаше вкъщи.
Всеки ден гледам фантастичния трилър с участието на моята жена в главната роля. Казва се "Няма какво да облека".
- Направо не знам вече какво да правя. Всеки път като се връщам от командировка, все намирам по някой любовник на жена ми под леглото!
- Ами спри да ходиш в командировки.
- Не, по-добре да отрежа кр...
- Скъпи, благодари ли както трябва на човека, който ми спаси живота?
- Да, мила.
- Как?
- Дадох му 20 лева, а той ме погледна съчувствено и ми върна 19 лева.
Детето:
- Майко, имаме ли кучка?
- Не, детето ми. Защо питаш?
- Защото една лелка вчера каза на татко: Ти още ли си с онази кучка?
Събрали се хусарите карти да играят, учудени забелязват, че Ржевски го няма.
- Корнет! Да знаете къде е Ржевски?
Корнет Оболенски:
- Поручикът каза, че ще дойде след един час, ако успее.
- А, ако не у...
Седи Иванчо и гледа през прозореца. По едно време тича при майка си:
- Мамо, мамо, татко си идва! Какво ще му покажем първо? Моя бележник или новото ти палто?!?
Срещат се двама приятели, единият пита:
- Е, ожени ли се за Кети?
- Не, каза, че съм беден.
- Но ти имаш толкова богат чичо! Защо не й каза за него?
- Казах й.
- И?
- Сега ми е леля...
- Мъжът ми спестява за жилище.
- Много ли е спестил?
- Аха, скоро ще си купя палто!
Съдията към ответника:
- Разкажете още веднъж какво се случи!
- Прибирам се след командировка - заразказвал ответника,
и гледам, че в целия апартамент е разхвърлено, жена ми е разчорлена,
а не намерих...
Софтуера е като секса - най-добре е когато е безплатен!!!!!!
В мюсюлманските страни в програмата "Лека нощ, деца" го няма Прасчо. Замества го овенчето Ахмед.