Георги, Иван и Митко си вървяли и срещнали дявола и той им казал, че който настъпи черно облаче ще си хване много грозна приятелка.
Варвят си сега Георги и Иван и срещат Митко с едно много грозно моми...
Каква е приликата между жената и динята?
Всички я чукат, а един я взима накрая ...
Защо мъжете се обръщат на другата страна след секс?
-Защото не обичат да гледат шибани неща!
До входа на църква пасторът е сложил надпис: "Ако си изморен от грешния живот, отвори тази врата и влез!".
Малко по надолу е написано с червило: "А ако не си изморен, позвъни на телефон...
Един моряк се спасил като по чудо,от потъналия му кораб и се добрал до един чуден остров. Но... обитаван от 50 амазонки. Отначало пичът,се чувствал като в Рая, но с течение на времето започнало да му...
Младеж и девойка, ама опитали всичко от секса, та чак им станало скучно вече и се чудят к’во да правят. По едно време младежа казва:
-Абе, да ти кажа, казаха ми много секси било да се изсереш на нчкои...
Влиза мъж в цветарски магазин, продавачът го пита:
- Цветя за жената или нещо по-скъпо?
- Верно ли е, че женените мъже живеят по-дълго от неженените?
- Не е верно, просто на женените животът им се струва по-дълъг.
Върви мъж по улицата и го спират двама гамени:
- Давай парите или живота!
- Секунда - човекът започва да бърка в джобовете си и изважда от там - Я да видим, така, диплом по карате, диплом по ушу, дипл...
След 45 минутен разговор по телефона мъж прави забележка на жена си:
- Какви са тия разговори, ма? Кажи-речи час!
- К`во искаш, бе! Беше грешка!
- Ах, тате, колко ми е тъжно преди сватбата! Как ще се разделя с мама?!
- Не се притеснявай, дъще! Говорих с годеника ти - ще я вземеш с теб.
На въпроса "Семейно положение" в анкетата гордо написа - "Отгоре".
Доктор се обръща към съпругата:
- Мъжът ви се нуждае от почивка. Ще предпиша приспивателни.
- А кога трябва да му ги давам?
- Може би не ме разбрахте... Приспивателните са за Вас!
Жена се буди в ужас и крещи на мъжа си:
- Драгане, Драгане, ощипи ме! Сънувам кошмар! Спя в прекрасен петзвезден хотел, будя се и... ти си до мен!
- Как си научила мъжа си да се прибира толкова рано?
- Много лесно. Прибира се за пореден път късно вкъщи, а аз се обаждам от стаята:"Пешо, ти ли си?"
- А той?
- А той е Иван.