Австралия. Покрай пътя се е проточила ограда за защита от животни. До нея се движи кола с мъж и жена. Жената казва на мъжа:
- Скъпи, помниш ли, преди 40 години ние пак минавахме по този път, не издър...
Жената и добре да живее все някога става или свекърва или тъща.
- Щастливи ли сте от брака си ?
- Наполовина.
- Не те разбирам!
- Тя е щастлива, аз съм женен.
Хи-Хи-Хи!
Земата се върти.
Ние се возим без пари
докото сме живи, че и после.
Петър Младенов от Варна
Един се оплаква на приятеля си:
- Не мога да си намеря добър квартирант, да не пие, да не пуши, да не цапа, да не слуша музика, да не псува, да не води момичета, да си лежи тихо по цял ден... Можеш ли...
Между съпрузи:
- Помниш ли, скъпи, когато ме изпращаше една вечер и кучето ми те ухапа?!
- Помня... по-добре да ме беше изяло...
Взел си един грузинец французойка за жена. След един месец я изгонил.
- Защо я изгони? - питат го.
- Ами тя е много мръсна, по три пъти на ден се мие.
Коя музика, според мъжа, е най-добра за секс?
- Жената да му свири!
Едно хубаво маце влиза в аптеката и пита:
- Имате ли мнооого големи презервативи?
- Да, колко да Ви дам?
- Не, аз няма да купувам, а ако постоя тук да видя кой ще си купи, нали няма да Ви преча??
Вашето бебе достига до вас благодарение на..... презервативи Cool!
Бабата и Дядото решили да правят секс. За целта си купили мъжка и женска виагра. Но объркали при приемането на стимулантите - бабата взела мъжкото хапче, а дядото женското....
Резултатът бил следният:...
Звъня й и казвам:
- Скъпа, моя бизнес фалира...
Прибирам се вкъщи, няма и следа от нея, всички парцали си взела. Голяма работа! За какво ми е жена без чувство за хумор?
- Винаги ме е гледала като Бог, а след първата брачна нощ започна и да се кръсти.
Бай Славчо пуши с колега. Славчо:
- Абе ще взема да откажа пушенето... Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша.
- А ще зарежеш ли и пиенето?
- Не, не ми беше чак толкова лошо.
- Докторе,помогнете, от седем години сме женени и нямаме деца!
- Добре, съблечете се да ви прегледам… Така-а-а… Ами като гледам, всичко ви е наред. Доведете и мъжа си за преглед.
- Ама докторе, аз съм...