- Господине, не ме пипайте! Имам черен пояс по вярност!!!
Мъж се прибира в къщи и заварва съпругата си да се гледа замечтана в огледалото.
- Какво толкова се гледаш? - попитал мъжът.
- Днес ходих на преглед и лекарят ми каза че гърдите ми са като на 20 годиш...
- Колко струва нощуването в стая с едно легло във вашия хотел?
- Сто и двайсет долара.
- Имам само сто. Събудете ме с двайсет долара по-рано!
Съпруг и съпруга спят. Изведнъж жената се стряска насън и изкрещява:
- Мъжът ми си идва!
Съпругът й скача и се пъхва в гардероба. Излиза, гледа гузно, жената седи, подпряла глава с двете си ръце, той...
В цирка дресьорът на лъвове демонстрира най-опасния номер: Приближава се до един от лъвовете, удря го по главата и лъвът отваря уста. Мъжът си поставя оная работа в устата на лъва, поседява така някол...
На мъжа му се пийва ракия. Тръгва към хладилника да извади бутилката, но жена му го разубеждава:
- Остави шишето на мира, току виж някой ми дошъл на гости и тогава с какво ще го почерпя?
Мъжът се съ...
Връща се една мутра от Африка и се среща с негов познат:
- Абе, ловува ли из Африка, някой тигър не уби ли?
- Не, размножителния им период бил сега и...
- Е добре, някой слон не удари ли поне?
- Не бе...
Прибира се един мъж вкъщи и заварва жена си с друг в леглото.
Много се ядосал, извадил пушката и я насочил към него:
- Ей сега ш`ти пръсна топките.
Любовника:
- Моляти се недей, дай ми поне някакъв ша...
- В хидрометеорологичния център вчера имаше банкет.
- По какъв повод?
- Познали са какво ще бъде времето.
- Четох наскоро разкошен роман, но с трагичен край.
- ???
- Напусна любимата си и се върна при жена си.
Баща учи сина си на ум и разум:
- Ако рано си лягаш и рано ставаш, винаги ще имаш успех. Ето виждаш ли птичката. Станала е рано и си е намерила червейче, а ако беше станала късно, щеше да си остане гл...
Какво е символното значение на знака на фармацията?
"Тъща ми яде сладолед"
- Какво значи "да прехвърляш от болната глава на здравата"?
- Това е когато жената, отказва интимност на мъжа си, оправдавайки се с главоболие, тласкайки го към странична интимна връзка.
Жена влиза в бар:
- 2 големи уйскита! - казала тя сопната.
- Ама ще успеете ли да ги изпиете, все пак големи, че и 2? - попитал бармана
- Абе поскойно бе, аз съм от Добрич!
Изпила ги тя и казала:...
Моята работа е да си го нося, а коя ще го вдига си е нейна работа.