Отиват полицаи в къщата на един наркомн. Чукат на вратата:
- Кои е?
- От полицията сме.
- За ко сте тука.
- Да си поговорим.
- С мене ли?
- Да.
- Колко сте.
- Двама.
- Ми говорете си двамата е.
Върви си из селото младо момиче… Някакъв я загледал, харесал и се обръща към нея:
- Прощавайте, девойче…
Тя, с плътен алт отговаря:
- Вече не съм девойче.
- А как те викат?
- Мене не ме викат, аз...
Господ видял, че на земята един дядо плаче и го попитал:
- Защо плачеш, дядо?
- Сина ми изчезна!
- А как изглежда той?
- Ами, един, с пирони по тялото...
Бог извикал:
- Татко, Исусе!
- Не - отвърнал д...
- Ако още веднъж ви заваря с жена ми, можете да я задържите!
Съпруг и съпруга спорели на закуска. Съпругът в гнева си се изтървал:
- И на всичкото отгоре не струваш в леглото...- и излетял от къщата.
След известно време осъзнал, че е доста подло и решил да се п...
Двама не са се виждали от известно време и си говорят:
- Какво ново с тебе?
- Ами... жена ми ме напусна вчера.
- Ех, какво да ти кажа... Иди в кръчмата и се напий, ще удавиш мъката.
- Няма да стане.
-...
Седи младото семейство на маса с възрастни родители и коментират как най-лесно се оправят нещата в едно семейство.
Накрая питат свекъра, как е било по тяхно време:
- Е па, сите си знаехме - Има-нема...
Двама корабокрушенци попадат на необитаем остров. Единият казва:
- Май няма спасение! Изглежда всичко е загубено! Дали ще ни открият някога на този пуст остров накрая на света, дето и на картата го ня...
Тече, тежко съдебно дело за сериен изнасилвач... На подсъдимата скамейка е 78 годишен дядо... Съдийката
-принципна жена, отхвърлила, всички споразумения, го разпитва...
-Такааааа, вие, господине сте...
Отишъл нашенец при врачка. Попитал:
- Детето ми е болно. Ще оздравее ли?
- То ще оздравее, ама баща му ще умре.
Прибрал се мъжът тъжен вкъщи и жена му весела го посрещнала:
- Мъжо, детето оздравя, а...
Жените са като кучетата - оставят косми навсякъде и те лаят, като излизаш без тях.
Нe e ли ужaснo дa си яйцe? Чукaш сe сaмo вeднъж в живoтa си, трябвaт ти 4 минути дa сe втвърдиш, и eдинствeнaтa жeнa кoятo сядa нa лицeтo ти e мaйкa ти!
- Господине, купете цветя!
- Не, не ми трябват, жената не заслужава, а любовницата предпочита пари.
Отива мъж при лекаря и казва:
- Докторе, мисля че съм болен от сифилиз.
- Как разбрахте?
- Ми... падна ми главичката.
- Мамо, защо татко има толкова малко коса?
- Защото много мисли!
- А защо твоята коса е толкова гъста?!