Семейни

  1. Отиват полицаи в къщата на един наркомн. Чукат на вратата:
    - Кои е?
    - От полицията сме.
    - За ко сте тука.
    - Да си поговорим.
    - С мене ли?
    - Да.
    - Колко сте.
    - Двама.
    - Ми говорете си двамата е.

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Върви си из селото младо момиче… Някакъв я загледал, харесал и се обръща към нея:
    - Прощавайте, девойче…
    Тя, с плътен алт отговаря:
    - Вече не съм девойче.
    - А как те викат?
    - Мене не ме викат, аз...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Господ видял, че на земята един дядо плаче и го попитал:
    - Защо плачеш, дядо?
    - Сина ми изчезна!
    - А как изглежда той?
    - Ами, един, с пирони по тялото...
    Бог извикал:
    - Татко, Исусе!
    - Не - отвърнал д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Ако още веднъж ви заваря с жена ми, можете да я задържите!

    Оценка 4 от 1 глас
  5. Съпруг и съпруга спорели на закуска. Съпругът в гнева си се изтървал:
    - И на всичкото отгоре не струваш в леглото...- и излетял от къщата.
    След известно време осъзнал, че е доста подло и решил да се п...

    Оценка 4.66667 от 3 гласа
  6. Двама не са се виждали от известно време и си говорят:
    - Какво ново с тебе?
    - Ами... жена ми ме напусна вчера.
    - Ех, какво да ти кажа... Иди в кръчмата и се напий, ще удавиш мъката.
    - Няма да стане.
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Седи младото семейство на маса с възрастни родители и коментират как най-лесно се оправят нещата в едно семейство.
    Накрая питат свекъра, как е било по тяхно време:
    - Е па, сите си знаехме - Има-нема...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Двама корабокрушенци попадат на необитаем остров. Единият казва:
    - Май няма спасение! Изглежда всичко е загубено! Дали ще ни открият някога на този пуст остров накрая на света, дето и на картата го ня...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Тече, тежко съдебно дело за сериен изнасилвач... На подсъдимата скамейка е 78 годишен дядо... Съдийката
    -принципна жена, отхвърлила, всички споразумения, го разпитва...
    -Такааааа, вие, господине сте...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Отишъл нашенец при врачка. Попитал:
    - Детето ми е болно. Ще оздравее ли?
    - То ще оздравее, ама баща му ще умре.
    Прибрал се мъжът тъжен вкъщи и жена му весела го посрещнала:
    - Мъжо, детето оздравя, а...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Жените са като кучетата - оставят косми навсякъде и те лаят, като излизаш без тях.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Нe e ли ужaснo дa си яйцe? Чукaш сe сaмo вeднъж в живoтa си, трябвaт ти 4 минути дa сe втвърдиш, и eдинствeнaтa жeнa кoятo сядa нa лицeтo ти e мaйкa ти!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Господине, купете цветя!
    - Не, не ми трябват, жената не заслужава, а любовницата предпочита пари.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Отива мъж при лекаря и казва:
    - Докторе, мисля че съм болен от сифилиз.
    - Как разбрахте?
    - Ми... падна ми главичката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Мамо, защо татко има толкова малко коса?
    - Защото много мисли!
    - А защо твоята коса е толкова гъста?!

    Оценка 0 от 0 гласа