Една мадама пуснала обява в сайт за запознанства:
"Приятна, сексапилна жена на средна възраст търси партньор за съжителствуване с минимални изисквания - да не ме бие, да не ходи и да задоволява редовн...
- Ти говори ли с баща ми дали разрешава нашия брак?
- Да. Звъннах му по телефона и той ми каза:
"Не знам, кой се обажда, но нямам нищо против".
- Чух, че работиш в пощата и слагаш печатите на писмата.
- Да, така е.
- Не е ли много скучно? Всеки ден - едно и също...
- Как така едно и също? Датата всеки ден я сменяме.
Жена стояла в бар и извикала:
- Няма да си легна с мъж, чийто пенис не е дълъг поне двайсет и пет сантиметра!
Един мъж в ъгъла извикал в отговор:
- Няма да отрежа пет сантиметра за който и да било!
Един разправя на приятелите си:
- И изпращам я аз до тях, обаче оная вика -не мога да те поканя горе, родителите ми с в къщи и не е удобно...
- И ти?
- И аз викам
- Ааа, така няма да стане. И напра...
- Кога може да се каже, че един мъж се е оженил нещастно?
- Когато сам си пере кухненската престилка.
Мъж е в заведение и естествено се оглежда за нещо. След няколко минути вижда много красива дама, която стои сама на бара и си казва "това е", отива при нея, заговаря я, след което я черпи питие и 2-ро...
Жената пита:
- Какво би правил без мен?
Генко се замисля:"Безразборен секс, поркане, ще си пуша където искам, ще скитам когато си искам. Май ще е веселба голяма". Но отговори:
- Да, скъпа, май бих умр...
Жена крещи на мъжа си:
- Трябва да съм била глуха и сляпа, когато съм се омъжила за теб!
- Виждаш ли?! От толкова много заболявания съм те излекувал!
Любим се с едно момиче и тя се разплаква. Питам я: „Ще се мразиш ли утре сутрин? " „Не
- отвръща ми тя,
- мразя се сега.
Между два гея в леглото:
- Ооооох, боли!
- Потърпи де, нали си мъж!
Двама дьржат едно магаре. Единият го дьржи отпред да не мьрда, другият качен на една балля слама "клати" магарето - отзад. Настьпва кулминационният момент на "клатещия" и се провиква кьм другия
- Завъ...
Мъж се прибира вкъщи и казва на жена си:
- Скъпя, мисля, че не може да си позволиш да ходиш с това старо палто на театър, та затова...
Жена му го прекъсва, грейнала от щастие:
- О, скъпи, решил си да...
Тя:
-Женени сме от десет години и досега не си ми купил нищо!
Той:
-Какво да ти купя,не съм те виждал да продаваш нещо!
Пътувам в автобуса и трябва да подам билета на човека пред мен, за да го перфорира, но как да се обърна към него на Ти или на Вие?
Такааа, следващата спирка е последна и е в нашия микрорайон. Човекът...