- Ей брато, забрави ли, че ти дадох 30000лв на заем? - Не съм забравил, де!
- А записа ли си го някъде?
- Не, защо?
- Жена ти вече второ дете ще ражда от мен!
Мъж седи дълго пред лекарски кабинет и чака да излезе жена му. Накрая не издържа и нахълтва в кабинета. Заварва доктора и жената на кушетката.
- Ти кво правиш с жена ми, бе?
- А, нищо-нищо, меря и тем...
Един бере гъби в гората, наврял се в едни шубраци, гъби бол, бере и се радва. По едно време от съседните храсти изкача една баба с кошница и чифте в ръката.
- Хей синко, да не искаш да ме изнасилиш?
-...
Кандидат за депутат се връща у дома вечерта в деня на вота и казва на жена си:
- За мен имаше само два гласа...
Жената избухва в сълзи.
- Защо плачеш?
- Край! Сега вече със сигурност знам, че имаш люб...
- Толкова ми е омръзнала моята жена! - оплаква се мъж
на лекаря. - Толкова съм уморен от нея!
- Трябва да отидете на море - да си починете, да
поплувате...
- Не, докторе, това няма да помогне! Тя плув...
Отива една жена на лекър и му вика:
- Докторе, на 30 год. съм и нямам нито един косъм отдолу.
- Колко често правите секс? - пита доктора.
- Ми... по 5 пъти на ден.
- Аха, ясно, то на магистрала трева...
Малката Сара пита баща си:
- Татенце а мога ли да изпратя картичка за Свети Валентин на човек от друга вяра?
Бащата - евреин на средна възрст оговаря:
- Мисля, че можеш миличка. На кого искаш да пишеш...
Какво е ампутация?
- Орален секс между лезбийки.
В музея:
- Това е Минерва.
- А този до нея, мъжа й ли е?
- Не...Тя не е имала мъж. Тя е била богиня на мъдростта.
- Как се казва животно с шест букви, което е на изчезване?
- Девица.
Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва:
-Честито имате момче.
След малко пак излиза:
-Честито имате и момиче.
И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите:
-Га...
Отива Аишето при доктора и се жалва:
-Докторе, казваш какво да правя вече защото и аз незнам. Мойто Асан седем парчета вече направи и спиране няма, не сдаржам вече!
Доктора я съжалил жената и и каза...
Мъж се умилква на жена си:
- Обичам те, любима моя!
- Ако ти бях любима, нямаше да кръшкаш!
- Аз затова казвам "любима", ако не кръшках щеше да си "единствена моя".
Съвесем наскоро омъжена дъщеря звъни на майка си по телефона:
- Мамо, Петьо ме помоли да му направя чай, а в готварската книга няма нито думичка за това!
Момиче попитало приятеля си да я повози малко с колата защотото не и се стояло в кафенето, приятеля и я повозил час два и казал.
-Аз те возих но сега и ти трявбва да ми се отплатиш!
A момичето казал...