Семейни

  1. - Хубаво ли ти е с мен?
    - Да.
    - Наистина?
    - Да.
    - Нали не лъжеш?
    - Не.
    - А как ще докажеш?
    - Всеки ден ти доказвам, връщам се след работа вкъщи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Норвежко семейство. Жената ежедновно казна мъжа:
    - Скъпи, сложи червената престилка и измий съдовете.
    - Скъпи, сложи червената престилка, приготви обяд.
    - Скъпи, сложи червената престилка, почисти.
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Като се прибирам вечер, жената не ми казва нито дума, а само гледа часовника.
    - Добре си ти! А моята гледа календара.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. "Скъпи, изпълни си съпружеския дълг - обели картофи!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Мъж заминавал на продължителна командировка и поръчал на сина си да следи майка си и ако при нея дойде някой мъж да кърти по една дъска от оградата.
    Връща се след време и се зарадвал- оградата била ця...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. КЛАСИФИКАЦИЯ: всички жени се делят на три категории:
    1. красиви
    2. верни
    3. красиви и верни, но надуваеми

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Мъж се прибира вкъщи. Влиза в кухнята, където жена му готви нещо на печката, удря с юмрук по масата и крясва:
    - Кой е тук господарят?
    Жена му се обръща, поглежда го и му набива един черпак в главата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Дете пита баща си:
    - Абе тате, съседът от ляво взема 320 лева заплата и едвам свързва двата края. Съседът от дясно взема 220 лева и ядат само хляб и сол. А ти като вземаш 180 лева имаме всичко - уиски...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. В Америка хората работят, ако им плащат добре.
    В България хората работят. Ако им плащат - добре.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В стриптийз бар син пита баща си:
    - Тате, а защо сложи пари в гащите на тази гола кака, а?
    - Малък си да знаеш такива неща! Хайде, допивай си уискито и да се прибираме вкъщи, че е късно. Пет сутринта...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Страрата библейска мъдрост: "Обичай ближния си!" в лека съвременна перифраза има вида: "Ближи обичния си!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. „Жената е втората грешка на Господ.“ — Фридрих Ницше (1844–1900), немски философ.

    Оценка 1 от 1 глас
  13. - Жено, стягай се, изгубих те на карти.
    - Ама как така?
    - Не ми говори, че ми е кофти. За малко и заплатата да си изгубя, добре че навреме спрях.

    Оценка 1 от 1 глас
  14. - Вдигай платната!
    - Но капитане... Ние си имаме двигател.
    - Добре тогава. Вдигай двигателя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един каратист ходел редовно в един бар, където се събирали педали. И всеки път си поръчвал по една, две бири и си тръгвал. Да ама, педалите искали да го опънат и се чудели как да го направят без да ги...

    Оценка 0 от 0 гласа