Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче:
"Мисля, че трябва да се разделим?"
Или когато малко по-късно получиш и:
"Ой, това не беше за теб"..?
Едно момченце си играело с топка на улицата.По едно време започнало да вика:
-Бабо! Бабо!
Бабата се показала на терасата...
- Бабо, дай ми едно левче да си купя нещо!
- Какво левче искаш? Желязно...
- Скъпа, имам две подозрения - или мислиш да ми изневериш или вече си ми изневерила!
- Защо пък само едното?
Съпруга хваща мъжа си - дресьор на лъвове в цирка - да й изневерява с една от групата на лилипутуте:
- Нали ми обеща вече да не ми изневеряваш?
- Както виждаш, скъпа, лека полека отвиквам.
Двойна мъка: жената напусна, а тъщата остана.
Тя:
- Той каза : ако разбера, че още веднъж ми изневериш, ще се застрелям...Оттогава повече нищо не му казвам и вече седем пъти му спасявам живота.
Мъж се пребира след работа сяда да хапва и гледа косъм в супата и пита жена си:
- К’ъв е тоя косъм в супата Мичко?
- Преди свадбата разправяше, че си готов цялата да ме издеш, а сега един косъм немо...
Коя жена как прави секс:
Учителката: Още, още, не е достатъчно, още…
Контрольорката: Следващият, моля!
Лекарката: Моля, не влизайте по двама…
Спортистката: Темпо, темпо, раз, два, три, по-бързо, темпо...
Един разхайлазен съпруг всяка вечер излизал с приятелите си, напивал се като свиня и се връщал по малките часове вкъщи. Жена му обаче измислила начин да го поспре. Една вечер той се прибрал пак мъртво...
Две монахини се връщали от пазар и се прибирали напряко през гората към манастира. Но станали свидетелки на следната гледка - мъж чукал жена подпряна на едно дърво. След като свършили мъжът подал 100...
Трима приятели седят на бара и говорят за сексуалния си живот.
Първият казал:
- Ако правим секс с жената веднъж седмично, пак е добре.
Вторият:
- Ти си добре! Ние ако правим веднъж месечно, е постижен...
В сладкарница:
- Какво ще обичате, госпожо?
- Една боза и една склероза
- Моля?
- Ох, пак ме е хванал еклерът! - плесва се дамата по челото.
Мъж казва на жена си:
-Жена, като те гледам така бременна и като знам, че имам пръст в тази работа... - на което жената отговаря
- Ако бях чакала на твоя пръст и тия две деца да ги няма!!
Две жени си говорят за невярността на мъжете. Едната казва:
- Аз засега съм спокойна. Моя мъж е луд по мен.
- Да, разбира се. Но може да има моменти на просветление?
- Как е новата ти работа?
- Най-гадната, която съм имал през целия си живот!
- Тогава що не напуснеш?
- Ти пък! За първи път чакам с нетърпение шест вечерта, че да си ходя вкъщи!