Семейни

  1. Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче:
    "Мисля, че трябва да се разделим?"
    Или когато малко по-късно получиш и:
    "Ой, това не беше за теб"..?

    Оценка 0 от 1 глас
  2. Едно момченце си играело с топка на улицата.По едно време започнало да вика:
    -Бабо! Бабо!
    Бабата се показала на терасата...
    - Бабо, дай ми едно левче да си купя нещо!
    - Какво левче искаш? Желязно...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Скъпа, имам две подозрения - или мислиш да ми изневериш или вече си ми изневерила!
    - Защо пък само едното?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Съпруга хваща мъжа си - дресьор на лъвове в цирка - да й изневерява с една от групата на лилипутуте:
    - Нали ми обеща вече да не ми изневеряваш?
    - Както виждаш, скъпа, лека полека отвиквам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Двойна мъка: жената напусна, а тъщата остана.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Тя:
    - Той каза : ако разбера, че още веднъж ми изневериш, ще се застрелям...Оттогава повече нищо не му казвам и вече седем пъти му спасявам живота.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Мъж се пребира след работа сяда да хапва и гледа косъм в супата и пита жена си:
    - К’ъв е тоя косъм в супата Мичко?
    - Преди свадбата разправяше, че си готов цялата да ме издеш, а сега един косъм немо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Коя жена как прави секс:
    Учителката: Още, още, не е достатъчно, още…
    Контрольорката: Следващият, моля!
    Лекарката: Моля, не влизайте по двама…
    Спортистката: Темпо, темпо, раз, два, три, по-бързо, темпо...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Един разхайлазен съпруг всяка вечер излизал с приятелите си, напивал се като свиня и се връщал по малките часове вкъщи. Жена му обаче измислила начин да го поспре. Една вечер той се прибрал пак мъртво...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. Две монахини се връщали от пазар и се прибирали напряко през гората към манастира. Но станали свидетелки на следната гледка - мъж чукал жена подпряна на едно дърво. След като свършили мъжът подал 100...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Трима приятели седят на бара и говорят за сексуалния си живот.
    Първият казал:
    - Ако правим секс с жената веднъж седмично, пак е добре.
    Вторият:
    - Ти си добре! Ние ако правим веднъж месечно, е постижен...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В сладкарница:
    - Какво ще обичате, госпожо?
    - Една боза и една склероза
    - Моля?
    - Ох, пак ме е хванал еклерът! - плесва се дамата по челото.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Мъж казва на жена си:
    -Жена, като те гледам така бременна и като знам, че имам пръст в тази работа... - на което жената отговаря
    - Ако бях чакала на твоя пръст и тия две деца да ги няма!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Две жени си говорят за невярността на мъжете. Едната казва:
    - Аз засега съм спокойна. Моя мъж е луд по мен.
    - Да, разбира се. Но може да има моменти на просветление?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Как е новата ти работа?
    - Най-гадната, която съм имал през целия си живот!
    - Тогава що не напуснеш?
    - Ти пък! За първи път чакам с нетърпение шест вечерта, че да си ходя вкъщи!

    Оценка 0 от 0 гласа