Семейство вкъщи. Мъжът чете вестник, жена седи до него, гледа си ръката и казва:
- Нещо ме сърби лявата ръка.
Сина:
- На пари е!
Бащата, иззад вестника:
- Не давам!!!
Момче закъснява след училище. Бащата го пита защо. Синът отговаря, че е помагал на възрастна жена да пресече улицата. Бащата го похвалва и му дава бонбон. На другия ден синът идва с няколко приятели....
Един дядо плюе в плювалник, но ченето му пада вътре бърка той вади го и вика:
-Пфу не е моето!
След тежка абитюрентска вечер момиче отива на генеколог , защото имала проблем. Лекарят я преглежда и казва:
- Момиче , имаш срамна болест! - а тя отговаря! !
- Докторе! Като знам как съм я хванала в...
Момченце стои до прозореца и гледа навън. Изведнъж лицето му се променя, тича при майка си и крещи:
- Мамо, мамо, татко се прибира. Какво да му покажем първо - моят бележник или новото ти палто?
Пепеляшка се стягала за онзи бал от приказката... Ама нали горкана нищинко си нямала, обадила се на кръстницата – фея. Дошла феята и с вълшебната пръчица – цънк - и от тиква – каляска... цънк – от тик...
- Скъпи, а помниш ли какво ми обеща на сватбата?
- Мила, така се напихме на сватбата, че наистина съм забравил!
Един мъж си копаел в градината и изведнъж идва съседът му и му казва:
- Жена ти умря! Идвай да я погребем.
Мъжът не казал нищо и продължил да копае.
Съседът му се развикал:
- Ей, чули ме - жена ти умр...
Към полицай се приближава момченце, и казва:
- Ей ченге, в 17:00 ще те чукам!
След това момченцето побягнало, а полицая - след него. След което влязло в един апартамент и затворило вратата пред носа н...
Един мъж закъснял една вечер. Жена му го попитала къде и бил. Той отговорил:
- Бяхме със секретарката на кафе. Нали знаеш колко малко е необходимо на човек, за да бъде щастлив?!
На другата вечер мъжът...
Мъж пита жена си, шепнешком:
- Скъпа, как ти хареса?
Жената, сънено:
- Какво да ми е харесало?
- Ами...как "беше"..
- Какво? Какво е било?
Умрял един човек и отишъл при свети Петър! Гледа го Свети Петър и му казва:
- Виж сега аз, че ще те пусна в рая ще те пусна, обаче искам да ми кажеш как наеба комшииката!
- Ами как свети Петре, покани...
Семейство било на пикник в гората. По едно време дтето тича запъхтяно при майката:
- Мамо, а пък там на една полянка един чичко е яхнал друг чичко и го язди!
- Не ги гледай мама, те са луди.
- А-а не...
Влиза баба Мария при доктора и пита :
-Докторе антивиагра има ли ?
Доктора учудено я поглежда :
-Вчера, бай Иван взе виагра ?
-Анджак де, докторе наеба ме и умря, ама сега не можем ковчегът да затвор...
Мъж и жена са при сексолога. Жената казва:
- Докторе, нещо не се получава при нас с мъжа ми!
- А опитвали ли сте да облечете някакво съблазнително прозрачно бельо и да заставате във възбуждащи пози?...