Бай Ганьо, французина и американеца отишли в едно заведение. Американецът казал:
- Моята жена е тиха, кротка и нежна, като лъвица.
Французинът рекъл:
- А моата е кротка, тиха и нежна, като газелка.
Ба...
Когато попитах дядо, защо едно време са били по 5-6 деца в семейство, а сега само по едно, той каза:
- Защото чадо, едно време, целувахме по устата и е..хме в п...., а сега правите наобратно.
Реклама на нов модел кафеварки:
"Вече не е необходимо да убивате жена си с домакинска работа. Оставете електричеството да свърши това!"
- Скъпи моля те изхвърли боклука!
- Изквърли го ти нали ти го сготви!
Едно момче се връща от казарма при дядо си и баба си. Дядо му бил в двора. За да се изфука момчето метнало една граната в тоалетната. Тя се срутила. Дядото казал:
- Ех, да беше баба ти жива да те види...
Едно семейство тика току-що купената кола към сервиза. Съпругата, задъхана, казва:
- Не мислиш ли, че имаше право този тип, който ни продаде колата?
- В какъв смисъл?
- Ами, когато ни каза, че колата...
Момче и момиче танцували. Момчето трескаво опипвало гърба на момичето. То го попитало:
- Извинявай, какво търсиш?
- Гърдите ти!
- Ама те са отпред!?
- А! Там вече търсих!!!
- Иване! Котката ни се е изпикала в обувките!
- Какво? Ах, мръсна гадина! Ще я убия!
- Ама не в твоите, а на мама!
- Ааа, я и дай малко филе!
Шест сутринта. В денонощен цветарски магазин идва интелигентно изглеждащ мъж, но с ясни признаци на буйно прекарана нощ. Продавачката казва:
- Вземете този букет за жена си... Ще стане по-хубава!
След...
- Шефе, защо кифлите ти днес са по-скъпи?
- Ами поскъпна брашното...
- Абе, какво брашно? Аз те питам за кифлите!
Мъж се прибира по-рано от командировка и сварва жена си с мъж в хола:
-Кой е този мъж ?
-Ами, имам проблеми с полюлея и ми помага да сменя крушката.
-А, защо е гол ?
-Ами, защото му стана топло.
-...
Мъж похарчил 5 заплати за тото, много се притеснил,толкова много пари дал, през цялото време ходил на ляво-надясно. Жена му го забелязала и го пита.
-Слушай бе, какво се разкарваш наляво, надясно , н...
Доктор провежда разпит с луд:
- Ти имаш ли майка?
- Нямам.
- Какво стана с нея?
- Сгази я багер.
- А баща имаш ли?
- И баща нямам.
- А с него какво стан?
- И него го сгази багер.
- Хм.. сестра имаш ли...
Влиза жена в стоматологичен кабинет, сваля си джинсите, сваля си бикините, сяда на стола и разтваря крака.
Зъболекаря и казва:
- Извинете, нещо сте се объркали. Аз не съм гинеколог.
- Нищо не съм обър...
В разгара на семейна битка жената крещи:
- По-добре да се бях омъжила за самия Сатана!
Мъжът:
- Невъзможно! Бракът между роднини е забранен!