Съпруга съм на три деца. С човека обрахме пари и купихме тристаен апартамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям – нинджа. И без да каже нищо с карате – в бъбреците. Докато се усетя, ми б...
Ева казва на Адам:
- Ето го дървото, под което се запознахме. Защо не сложиш една табела за спомен.
- Май по-добре ще е предупреждаващ знак!
- Абе, Пешо, знаеш ли защо китаийците са жълти?
- Не. Що?
- Ами щото пикаят срещу вятъра бе.
Стар евреин е на предсмъртно легло. С пресипнал глас пита:
- Жена ми тук ли е?
- Да, скъпи.
- Децата тук ли са?
- Да, тате.
- А внуците тук ли са?
- Да, дядо!
- Тогава защо в кухнята свети?
Шеф се кара на подиченен за допусната грешка. Опитвайки се да бъде тактичен, той го пита:
- Струва ми се, че един от нас е глупак. Как мислите, кой?
- Но шефе, ръководител с вашия опит нима може да...
- Скъпи, днес е неделя. Заведи поне детето до тоалетната!
- Аз съм жена, а не миялна машина.
- Аз съм мъж, а не банкомат!
Мъж и жена не си говорят и общуват чрез бележки. Вечерта мъжът
оставя на нощното шкафче листче:
- Събуди ме утре в 7.30!
На следващия ден се буди в 9.00 и намира до себе си бележка:
- Ставай, осем...
Наричайте по-често жена си "пиленце". Може пък да я тръшне птичия грип.
Циците са актуални винаги във вековете. Мафията казваше, че е безсмъртна, Чингиз хан също казваше, че е безсмъртен, древната римска империя също казваше, че е безсмъртна, само циците си мълчат и събла...
Жена посреща мъжа си:
- Скъпи, утре ми е рожденият ден, какво ще ми подариш?
- Ще те изчукам!
- А ако не ти дам?
- Тогава ходи като глупачка, без подарък!
Мъж се прибрал у дома мрачен:
- Какво има? - попитала жена му.
- Предсказаха ми, че тази вечер точно в 12 ч. смъртта ще дойде да ме вземе от бирарията.
- Ами тогава се дегизирай - посъветвала го тя....
Сватба. Младоженците решават да се уединят. След малко женихът се връща шокиран и казва на роднините:
- Кучката се качи на шкафа и не иска да слезе!
Всички зяпват... Бащата на булката отива в стаята:...
Мъж се връща от работа, жена му го посреща с думите:
- Най-после!
- Какво най-после! Да не би да е късно?
- Не за това. Най-после от теб да мирише на приличен женски парфюм.
Защо в сватбения ден младоженеца е в черно, а булката е в бяло?
Защото за него това е първият му черен ден, а за нея - първият бял!