Майка пита малкия си син:
- Сине, ти ще можеш ли да затвориш прозореца, ако си сам вкъщи?
- Разбира се, мамо, трябва да щракна върху кръстчето в горния десен ъгъл.
Адвокатска кантора. Единия съдръжник казва на другия:
- Аз..
И втория го прекъснал:
- Ама какво е това аз! Ние съдружници ли сме или какво. Все се цепиш. Все аз, аз. Няма ли ние?
- Ми добре - казал пъ...
Нощ. В апартамента на доктора звъни телефона:
- Ало, докторе, мъжът ми ме обиди.
- Добре де, а защо ми се обаждате?
- Ще му трябват няколко шева...
Българин, французин и англичанин се събрали да пийнат по нещо и да обсъдят кой как сваля жените. Пръв започнал французина:
- Преди да се срещнем аз купувам една бутилка вино за 100 евро, отивам пред...
Секретарката се облива в горчиви сълзи. Шефът, съчувствено:
- Какво има?
- Ей сегичка ми се обадиха, че мама е починала!
- Съболезнования, скъпа. Ако искате, идете си у дома, днес ще се оправим без ва...
След първата брачна нощ мъжа носи кафе в леглото. Жената отпива и казва:
- И кафето ти е слабо...
Жена отива при сексолог:
-Докторе, голям проблем, сутрин като се събудя и съм цялата мокра долу... а, пък със съпруга ми отдавна нямаме сексуални отношения!?
-Възможно е да имате розови сънища?
-Но...
- Моят прапрапрадядо дошъл в Америка да търси свободата, но я намерил за кратко... прапрапрабаба ми дошла със следващия кораб.
Жена, която отдавна не е правила секс, влиза в кръчмата и се провиква:
-Няма ли тук някой мъж, който да ме накара да се почувствам жена?
Един от пиещите става, сваля си ризата и я хвърля към жената:...
Дошло време една жена да ражда. В родилния дом докторът казва на мъжа:
- Имаме едно съвсем ново изобретение, което взима болката от раждането и я прехвърля на бащата. Искате ли да тествате и да помогн...
Нещо отново ме боли главата...Кажи честно, пак ли ме желаеш?
Двама лекари мъж и жена се запознават на вечерен семинар.
След семинара завършват с интимна вечеря.
На сутринта дамата излиза от банята с вдигнати пред гърдите ръце без да ги е подсушила и мъжът я п...
- Снощи заварих в леглото жена ми с един италианец.
- И какво му каза.
- Нищо. Не знам италиански.
два члена, средата на лятото,единия казал,яде ми се сладолед,а другия,избии си го от главата.
Шеф се кара на подиченен за допусната грешка. Опитвайки се да бъде тактичен, той го пита:
- Струва ми се, че един от нас е глупак. Как мислите, кой?
- Но шефе, ръководител с вашия опит нима може да...